Po siréně swing

Každou první středu v měsíci pořádáme taneční večery ve skvělých prvorepublikových prostorech kulturního domu Peklo v Plzni. Přijďte se naučit nebo si zatančit na dobovou swingovou hudbu. Neumíte tančit tento styl? Nevadí, vždy před začátkem akce Vásk skvělá taneční lektorka Lenka Sekaninová naučí základní kroky, které si pak můžete trénovat na skvělou hudbu.

Pokud se Vám tancovat nechce, nevadí. Vychutnejte si skvělé Plzeňské pivo a ponořte se do příjemných rytmů a melodií a užívejte si večera.

Hrát pro Vás bude Pilsner Jazz Band a vždy nějaký host zvučného jména. Na pódiu jsme již přivítali taková jména jako, Felix Slováček, Jan Smigmator, Brassband.cz a mnoho dalších včetně špičkového amerického hudebníka Toma McDermotta.

Díky našemu skvělému fotografovi se můžete podívat na fotky z jednotlivých akcí:

Festivaly

Pilsner Jazz Band se každoročně účastní jazzových festivalů po celé České republice i v zahraničí (Švýcarsko, Švédsko, Německo, Lotyšsko, Polsko, Maďarsko ...). Svým repertoárem od revivalového dixielandu po malokapelový swing sklízí kapela velké úspěchy a na některé festivaly se vrací pravidelně. Pro více informací nás kontaktujte zde.

festival Švýcarsko

Nike Sneakers Store | Giftofvision, ALWAYS LIKE A SALE

Městské slavnosti

Swing a tradiční jazz mnoho lidí potěší, a nikoho neurazí. Proto je vhodnou volbou do programu na slavnosti Vašeho města. Pilsner Jazz Band pravidelně vystupuje na plzeňských Slavnostech svobody a při dalších příležitostech v Plzni, otevírá lázeňské sezóny, zpříjemňuje atmosféru různých trhů, vinobraní a dalších slavností ve městech po celé ČR i za hranicemi. Více informací zde.

ada9a09acea936d776a6f55c82778c43 XL

Giftofvision - Sneakers search engine | NIKE HOMME

Firemní večírky

Pořádáte firemní prezentaci produktů, večer pro své obchodní přátele, nebo firemní večírek pro kolegy? A co takhle swing?!

Pilsner Jazz Band se svým vytříbeným repertoárem perel swingu a tradičního jazzu je tou nejstylovější a nejvhodnější volbou. S ohledem na počet členů není kapela náročná na prostor a zázemí jako velké big bandy. Vlastní ozvučení je samozřejmostí, technicky tak stačí pouze zajistit zásuvku na 220V a zbytek nechte na nás.

Více informací Vám poskytneme v sekci kontakty.

pexels photo 348517m

Sports News | Women's Nike shoes, clothing and accessories

Svatby

pexels photo 164924m

Swing - opravdu stylová hudba na Váš velký den! 

Uděláme Vaši svatbu nezapomenutelnou, přeneseme Vás do atmosféry 30. - 40. let minulého století.

S programem na svatební veselí máme botahé zkušenosti, vhodným repertoirem potěšíme a často i roztančíme Vaše kamarády i babičky. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc požadavkům. Samozřejmostí je vlastní ozvučení, po technické stránce nám stačí pouze přívod el. proudu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy!

buy shoes | Buy Branded Footwear & Shoes Online In India

Rychlá navigace

 

 

newsletter

 

Pokud chcete dostávat náš Newsletter, nechte nám svůj email